top of page

Equichannel.cz: Hradecké kolo Lead Rein poháru je již minulostí


First Ridden pro pony KVH do 128 cm: Kristýna Hájková a Kendy - Lucie Robková a Limetree Quicksilver (zdroj: Equichannel.cz)

"...Ve druhém oddělení, které bylo otevřeno jen pro příslušníky velšských plemen, jsme viděli čtyři startující ve věku od 6 do 11 let s welsh mountain poníky a malými WPBr. Jako favoritka do soutěže nastupovala Kristýna Hájková s valachem Kendy ze stáje u Sepíka v Lysé nad Labem. Jedná se o velmi souladnou a dobře připravenou dvojici, která během své dvouleté výstavní kariéry nashromáždila již několik cenných umístění. Ve výstavním kruhu podala standardně dobrý výkon a dojela si pro vítězství...."


"... First Ridden pro pony KVH do 128 cmJejími soupeřkami byli tři nováčci, pro které to byl buď vůbec první start v této třídě, nebo se těmto soutěžím věnují teprve první sezónu. Druhé místo vybojovala další z reprezentantek stáje U Sepíka a zároveň nejmladší soutěžící v této třídě - Lucka Robková s valachem Limetree Quick Silver, která si velice dobře poradila se všemi nástrahami této soutěže, až na klidné stání v řadě..."


"...Program na druhém výstavním kruhu v neděli ráno začínal třídami Open Ridden. Dvě z nich byly vypsány čistě pro velšská plemena, třetí třída byla otevřená. Nejdříve dostali prostor větší reprezentanti velšských plemen. Do soutěže nastoupili dva kobové, jeden velšský pony v typu kob a jeden WPBr. I zde byla soutěž složena ze společného předvedení ve skupině ve všech chodech a z individuální části. Nejlépe si v tomto oddělení vedla Karolína Glasová s valachem Trawel Cumel, ze stáje u Sepíka. Tento teprve čtyřletý představitel velšských pony v typu kob předvedl ve výstavním kruhu velmi pěkný pohyb a podle slov paní posuzovatelky má před sebou skvělou výstavní i sportovní kariéru..."


Celý článek k dispozici na Equichannel.cz

6 zobrazení0 komentářů

Comments


Jsme členy:
Česká_jezdecká_federace_black_logo.png
2. Logo MV2.3 pp1.png
Podporuje nás
EqS_new.jpg_edited.png

Střípky ze života stáje

U nás se naučí jezdit každý :-)

Novinky

bottom of page