top of page

Svěřenci Kristýny Hájkové slavili úspěch - WHS Lhota 7.8.2021

Jedno letmé, ale velmi úspěšné odskočení do speciálních výstavních tříd na Lhotu a premiéra pro naše nové svěřence:

  • Kristýna Kerberová s Mawerickem zajeli excelentně drezurní úlohu NPS a dojeli si pro vítězství. Krásný výkon předvedli i v soutěži Open Ridden, kde získali druhé místo. První místo jim "bohužel" sebrala její trenérka Kristýna Hájková, která po delší době dosedla do sedla Chica a prezentovala ho dle slov posuzovatelky naprosto excelentně v dané výstavní třídě.

  • Anička Jiroušová a Sepík měli rovněž svoji premiéru v drezurní úloze NPS a zajeli moc pěknou úlohu a dojeli si pro krásné osmé místo.

  • Další závodní premiéru odstartovala Diana Kolářová a Trawel Ares, když si v soutěži Lead Rein dojeli pod vedením Saši Chalupové pro 4.místo.

  • Ovšem největším překvapením dne se stal Jan Kerber s Chicem, který na svých prvních závodech získal úžasné 3. místo v drezurní úloze. Podal svůj nejlepší výkon a rozhodně se nespokojil s heslem "stačí dojet do cíle" 🙂

Zkušený veterán Lucinka Robková se rozhodla získat cenu ASCHK pro nejlepšího mladého vystavovatele a tak si do Lhoty přibalila Felixe a vítězstvím ve své třídě se skutečně kvalifikovala do finále ceny ASCHK. A jak se říká, když někdo něco skutečně chce, tak se mu to podaří, nakonec si domů ten velký pohár přivezla 🙂 Při té příležitosti zaučila Felixe i v soutěži First Ridden a jejich 2. místo svědčí o tom, že velmi úspěšně 🙂


Všem moc a moc gratulujeme a děkujeme Kristýně Hájkové za svědomitou přípravu jejich svěřenců.


Za krásné fotografie děkujeme panu Viktoru Královi:


161 zobrazení0 komentářů

Commentaires


Jsme členy:
Česká_jezdecká_federace_black_logo.png
2. Logo MV2.3 pp1.png
Podporuje nás
EqS_new.jpg_edited.png

Střípky ze života stáje

U nás se naučí jezdit každý :-)

Novinky

bottom of page