top of page

O spolku

Roku 2018 jsme se stali neziskovou organizací - zapsaným spolkem. Díky našim výhodám tak můžeme zpřístupnit jezdecký sport i těm, kteří by si ho jinak nemohli dovolit.

  • Členem spolku se může stát každá fyzická osoba, která vyplní řádnou přihlášku a zaplatí členský příspěvek na daný kalendářní rok

  • Členství vzniká dnem schválení  přihlášky (přihláška on-line) předsednictvem spolku a úhradou členského příspěvku pro daný kalendářní rok (aktuálně 600Kč/kalendářní rok)

  • Členové se mohou aktivně zapojit do chodu stáje - buď denní péčí o koně nebo jednorázovými členskými brigádami. Za tuto výpomoc pak člen obdrží dle odvedené práce stájové peníze - tzv. Sepíky. Získané Sepíky pak může člen nazpět směnit za naše služby dle aktuálního ceníku. Stájové peníze (Sepíci) slouží k motivaci a ocenění jednotlivých členů za jejich pomoc a aktivitu ve stáji a jsou nepřenosné. 

  • Členové dále mohou čerpat výhody plynoucí z jejich členství - půjčování jezdeckého vybavení a užití trampolíny ZDARMA, sleva na kroužek Mladý jezdec a letní jezdecká soustředění

  • POZOR! U členů do 12ti let je u výpomoci nutná asistence dospělé osoby

Jsme členy:
Česká_jezdecká_federace_black_logo.png
2. Logo MV2.3 pp1.png
Podporuje nás
EqS_new.jpg_edited.png

Střípky ze života stáje

U nás se naučí jezdit každý :-)

Novinky

bottom of page