top of page

Příběhy statečných koni pro statečné děti

450,- Kč

součást projektu Pohádková hipoterapie

Kniha s nádhernými fotografiemi a překrásnými ilustracemi popisující 8 opravdových příběhů koní, kteří se museli vypořádat s nějakým zdravotním problémem. Jednotlivými kapitolami čtenáře provází Vlaštovka vypravěčka, která malé nemocné holčičce popisuje koňské trable, ať už ty méně závažné, např. vyražený zub, až po ty nejzávažnější jako je nádorové onemocnění. Jedním z koní, který má v knížce svůj příběh, je i náš Sepík.

 

Pohádkové příběhy a opravdové příklady ze života koní děti motivují ke zvládnutí jejich vlastních útrap plynoucích z úrazu, nemoci či rekonvalescence. Výtěžek z prodeje knih jde na podporu právě takových statečných dětí.

Dárkový poukaz

v hodnotě 800-2000,- Kč

na služby Stáje u Sepíka

  

Nevíte, co k Vánocům, narozeninám, svátku nebo chcete jen tak potěšit?Darujte svým blízkým zážitek z jízdy na koni nebo tréninkovou hodinu.

 

Dárkový poukaz lze využít na svezení, vyjížďku s doprovodem či hodinu jízdy na koni na jízdárně. Vhodné pro děti i dospělé, jezdce i nejezdce. Potřebné bezpečnostní vybavení (jezdecká přilba, bezpečnostní vesta) jsou k dispozici k zapůjčení ve stáji.

Jsme členy:
Česká_jezdecká_federace_black_logo.png
2. Logo MV2.3 pp1.png
Podporuje nás
EqS_new.jpg_edited.png

Střípky ze života stáje

U nás se naučí jezdit každý :-)

Novinky

bottom of page