top of page
Dokumenty ke stažení

 

IČO: 06695621

č.ú. 502585002/5500

tel: 773 581 069

(Lucie Robková)

Lucka_koně.jpg

Stáj u Sepíka je nezisková organizace zabývající se zejména jezdeckým výcvikem dětí, ale nezapomínáme ani na dospělé, kteří si chtějí splnit své dětské sny. Náš spolek je členem Národní Pony Společnosti, od roku 2019 jsme členy České Jezdecké Federace a naše aktivity podporuje i společnost Equiservis.

Nacházíme se na okraji města Lysá nad Labem ve výborné dostupnosti z Prahy v docházkové vzdálenosti z vlakového nádraží i ze zastávky autobusu.

Provedeme vás jezdeckým světem od úplného začátku až po přípravu na zkoušky základního výcviku jezdce. K dispozici máme aktuálně 18 koní a poníků všech velikostí a schopností, takže si u nás vybere opravdu každý. Pracujeme s dětmi již od 2,5 let, nabízíme rekreační ježdění či vožení, ale i komplexní jezdecký výcvik pro ty, kteří se chtějí jezdeckému sportu aktivněji věnovat, skokové tréninky, procházky do přírody i samostatné vyjížďky pro pokročilejší jezdce. Velmi oblíbený je také kroužek Mladý jezdec pro děti od 5 let s docházkou 1x týdně, nebo dětská letní jezdecká soustředění. Děti, které to myslí s jezdeckým sportem opravdu vážně, mají možnost pod hlavičkou naší stáje i aktivně sportovat. Naše stáj se věnuje speciálním výstavním třídám - SVT (více info naleznete na www.svtinfo.cz ) a dále parkurovým a drezurním soutěžím.

Mimo jezdeckého výcviku a vožení na koních si u nás také můžete zastřílet ze starodávné kuše, z luku nebo ze vzduchovky, či nechat svoje děti vydovádět na dětské trampolíně. Děti si dále můžou pohladit naše miniprasátko, kozu, kočičky, pejska, nebo králíčky.

 

Naši stáj můžete vídat na různých jezdeckých akcích - účastníme se pravidelně dětských dnů, výstavy KŮŇ v Lysé nad Labem, Pražského veletrhu ForHorse a dalších akcí, jako jsou Koně pro Kapku naděje či Koně v akci.

 

Dále se věnujeme ustájení koní (více v sekci Ustájení). 

bottom of page